NOWE Domki parterowe & domki holenderskie - 500m do plazy! Domki PIRAT dwupoziomowe 1500m do plazy!tel. 662 152 189

 •  

  userfiles/domkiwladyslawowocom/top/0.jpg

   

 •  

  userfiles/domkiwladyslawowocom/top/1.jpg

   

 

 

Regulamin

Właściciele ośrodka cenią sobie współpracę Państwa w przestrzeganiu regulaminu, który wprowadzony  został dla zapewnienia spokojnego i bezpiecznego pobytu wszystkich naszych gości.

§1

W dniu przyjazdu Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za cały pobyt z góry przy meldunku w recepcji.
Wpłata opłaty za pobyt, jak i wcześniejsza wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
Domki i Pokoje wynajmowane są na doby hotelowe, doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00, a kończy o godzinie 9.00 dnia następnego.
Na terenie Ośrodka parkowanie jest możliwe tylko w wyznaczonych miejscach . Do każdego Domku i Pokoju przydzielone jest jedno bezpłatne miejsce parkingowe niestrzeżone (kolejne miejsce płatne 10 PLN za dobę). Ośrodek nie odpowiada za pojazdy wprowadzone na jego teren i przedmioty w nich pozostawione (nie jest ich przechowawcą) i nie ponosi odpowiedzialności za ich uszkodzenie lub utratę.
Osoby niezameldowane mogą przebywać w domku i pokoju lub na terenie Ośrodka w godzinach 7.00 – 22.00. Przebywanie osoby niezameldowanej po godzinie 22.00 jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez najmującego domek lub pokój, na odpłatne dokwaterowanie osoby nie zameldowanej, według cen obowiązujących w dniu dokwaterowania.
Obiekt jest pod stałą ochroną firmy zewnętrznej.
Obowiązuje absolutny zakaz palenia w pokojach i domkach.

§2.

W Ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach: od 22.00 do godziny 7.00.
Gość domku lub pokoju nie może przekazywać go innym osobom bez wiedzy Recepcji, nawet jeśli nie upłynęła doba hotelowa, za którą zapłacił.
Zachowanie gości i osób korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
Ośrodek może odmówić przyjęcia gości, którzy podczas wcześniejszego pobytu rażąco naruszyli regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu Ośrodka lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników Ośrodka lub innych osób przebywających na terenie obiektu.

§3.

Każdorazowo opuszczając domek lub pokój, Gość powinien sprawdzić stan drzwi i okien oraz upewnić się, że są dokładnie zamknięte. Opłata za zagubiony komplet kluczy wynosi 100 złotych.
Gość Ośrodka ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub z winy osób go odwiedzających. W dniu przyjazdu i zameldowania Gość wpłaca kaucję w wysokości 300zł tytułem zabezpieczenia kosztów ewentualnych zniszczeń. Kaucja jest zwracana w dniu wymeldowania Gościa, po sprawdzeniu
stanu wyposażenia i urządzeń technicznych w zajmowanym przez niego domku lub pokoju.

Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu domku/pokoju w stanie zastanym. Nie dostosowanie się do powyższego zobowiązania skutkuje zapłatą rekompensaty tytułem końcowego sprzątania tj. kwoty 100zł.
Ośrodek odpłatnie przyjmuje zwierząta.
Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, farelek, grzejników, żelazek elektrycznych innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domku lub pokoju.
Zabronione jest: stosowanie prowizorycznych podłączeń instalacji elektrycznej, wysypywanie niedopałków papierosów do kosza na śmieci, owijania lub zakrywania punktów świetlnych tkaniną lub papierem, używanie sprzętu i urządzeń gaśniczych niezgodnie z przeznaczeniem, nieuzasadnione uruchamianie urządzeń alarmowych, pozostawianie włączonych urządzeń elektrycznych bez nadzoru
W każdym domku i pokoju znajduje się kosz wyłożony workiem, który po napełnieniu należy zawiązać i umieścić w koszu ogólnodostępnym  na zewnątrz campingu.

§4.

Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług gość proszony jest o jak najszybsze powiadomienie Recepcji w celu niezwłocznej reakcji.
Cennik za uszkodzone bądź zniszczone mienie ośrodka:

 • zgubienie klucza – 100 zł (domek)
 • zgubienie klucza – 100 zł (pokój)

Kontakt i Dojazd

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów
TEL. 662 152 189 
Domki parterowe & Domki holenderskie & DOMKI PIRAT

 
 
NOWE DOMKI & DOMKI HOLENDERSKIE & POKOJE
84-120 Władysławowo
ul. Drogowców 1-40 (Osiedle Zacisze - Władysławowo Centrum)
 

 

DOMKI LETNISKOWE PIRAT
84-120 Władysławowo
ul. Krasickiego 35

Zapraszamy na wypoczynek w nowych, komfortowych domkach 6-10 osobowych!